آمار نت خط| روی خط وب ایران
 


قوانین و مقررات نت خط

قبل از ثبت وب سایتتان در این سامانه و استفاده از بخش های مندرج در آن باید ابتدا با این توافقنامه و مفاد درج شده در آن موافقت نمایید.

انجام ثبت نام در وب سایت به معنای مطالعه کامل این توافقنامه از طرف شما می باشد. بنابراین چنانچه مخالفتی در بند های توافقنامه دارید از ثبت نام در این وب سایت اجتناب کنید.

در نظر داشته باشید که شرایط و مقررات مندرج در این توافقنامه ممکن است هر چند وقت یکبار از طرف کارشناسان نت خط مورد بازبینی قرار گیرد بنابراین در طول استفاده از وب سایت و در بازه های زمانی کوتاه این توافقنامه را دوباره مطالعه نمایید.

در نظر داشته باشید که تعغییرات در مفاد توافقنامه ممکن است بدون اطلاع کاربران و اعم از کلی و جزئی صورت گیرد بنابراین هر تعغییری در آن لازم الاجرا و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تعغییرات به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

همچنین نت خط میتواند در هر زمان در که بخواهد تعغییراتی در وب سایت بدهد که بدون اطلاع کاربران باشد و مانع دسترسی کاربران به بخشی از سایت و یا امکانات آن شود و یا گزینه های جدیدی به وب سایت بیافزاید.

نت خط هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و هرگونه ضرر و زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این وب سایت متوجه کامپیوتر خودتان و یا هر کامپیوتر دیگری شود ندارد. و بر طبق این توافقنامه نت خط متعهد به حفظ اطلاعات خصوصی کاربران می باشد و این اطلاعات به هیچ وجه و تحت هیچ شرایتی افشا نخواهد شد مگر به دستور مراجع ذیصلاح و قضایی و قانونی کشور.

بندهای توافقنامه شامل موارد زیر میباشد:

1.      نت خط تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. شما نیز میتوانید وبسایتتان را در هر زمینه کاری که تابع قوانین کشور باشد را در نت خط به ثبت برسانید.

2.      نت خط در انتشار کلیه لینک های ارسالی آزاد است و سعی در درج بهترین لینک ها و اخبار روی خط وب ایران دارد بنابراین حق هیچ گونه اعتراضی در این خصوص وجود ندارد.

3.      از درج مطالب و محتوای کپی شده از وب سایت های دیگر و نیز وب سایت های زرد و بی هدف در نت خط معذوریم و چنانچه این موضوع برای ما محرز گردد قطعا ثبت نام شما ملغی می گردد.

4.      نت خط هیچ گونه مسئولیتی در قبال لینک های منتشر شده از طرف شما ونیز تعغییر محتوای وب سایت های ثبت نامی ندارد و   تمام تبعات قانونی آن به عهد صاحب وب سایت می باشد.

5.      لینک های ارسالی شما باید با کادرهای مشخص شده در صفحه اصلی نت خط مطابقت داشته باشد  بنابراین در انتخاب کادر مورد نظر و نیز عنوان لینک نهایت دقت را مبذول نمایید.

6.      لطفا از درج عنوان های اغراق آمیز و غیر حرفه ای خوداری کنید چرا که چنین لینک هایی نمایش داده نخواهد شد.

7.      در کلیه زمان نمایش لینک و عنوان ارسال شده روی صفحه اصلی  نت خط  باید دسترسی کامل به لینک مورد نظر وجود داشته باشد و هر گونه تعغییر در صفحه لینک شده متوجه شما خواهد بود و در صورت در دسترس نبودن صفحه فوق نت خط  میتواند آن لینک را از صفحه نمایش خود بدون اطلاع قبلی حذف نماید.

8.      هر گونه سوء استفاده از نام " نت خط "  سایت اینترنتی نت خط " مکاتبه از طرف نت خط  " یا استفاده از نام های مشابه که شبه مشابهت و یا تطابق ایجاد نماید، ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجه ذیصلاح ، دادگاههای رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و خارج کشور و نیز اطلاع رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

9.      حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب سایت تولید شده و در نت خط  نمایش داده می شود متعلق به نت خط  می باشد و حق ویرایش ، حذف و یا باز نشر آنها را برای خود محفوظ می داند.

10.   کاربران موظف به ارائه اطلاعات دقیق و صحیح در موقع ثبت نام هستند و درج هر گونه اطلاعات ناقص و نادرست متوجه کاربر خواهد بود

11.  استفاده از اطلاعات شخصی کاربران به منظور اهداف تجاری از طریق سايت ممنوع می باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

12.  فقط افرادی که به سن قانونی (18سال) و بالای آن رسیده باشند می تواند عضو سایت شوند واز خدمات آن استفاده کنند.

13.  در زمان ثبت نام وب سایت خود توجه داشته باشید که اطلاعات ثبت شده شما ماننده : شماره های تماس و نیز ایمیل استفاده شده باید با آنچه در وب سایتتان درج کرده اید مطابقت داشته باشد در غیر این صورت هویت شما برای نت خط  محرز نگردیده و به ثبت نخواهد رسید

14.  نت خط  هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات فنی به وجود آمده در وب سایت و عدم دسترسی کاربران به این سامانه را به هر نحوی که باشد  را نمی پذیرد.

15.  استفاده از سرویس سايت در وب سایت های که محتوای غیر قانونی ، غیر اخلاقی ، مبتذل ، توهین آمیز ، تهدید کننده ، افترا آمیز و همچنین توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم کرده باشند غیرمجاز است ودر صورت آگاهی حساب کاربری فرد مسدود خواهد شد.

16.  در راستای خدمت رسانی به کاربران و ایجاد تسهیلات، در وب سایت لینک هایی را به سایر سایت ها گنجانده ایم. این سایت ها تحت مالکیت و اداره طرف سوم بوده و هیچ مسئولیتی در قبال در دسترس بودن آنها یا مضامین و محتوای آنها نداریم. گنجاندن لینک به سایت های طرف سوم به این وب سایت، به معنی تأیید آن سایت یا مالک آن، یا هرگونه نسبتی بین ما و طرف سوم میزبان سایت نمی باشد.