راهنمای وب سایت

استفاده از نت خط منوط به قبول شرایط و قوانین مندرج در این سامانه می باشد لذا خواهشمند است که قبل از ثبت نام با مراجعه به صفحه قوانین و مقررات نت خط آن را مطالعه نمایید و بعد از آن اقدام به ثبت وب سایت خود در این سامانه کنید. بدیهی است که ثبت وب سایت شما در نت خط به معنای مطالعه و قبول کامل شرایط ثبت نام در این وب سایت می باشد.

نت خط چگونه کار میکند؟

ثبت نام در نت خط ویژه وب سایت ها و وب مستران می باشد اما کاربران نیز میتوانند در قسمت عضویت در خبرنامه ثبت نام نموده و جدیدترین خبرها را نیز ازاین طریق در ایمیل خود دریافت نمایند. ثبت وب سایت در نت خط رایگان است و برای این کار در ابتدا کافیست نام کاربری و ایمیل خود را وارد نمایید.

نکته:

ایمیل استفاده شده جهت ثبت نام و نیز اطلاعات تماس دریافتی وب سایت شما باید با آنچه در وب سایت شما درج شده است مطابقت داشته باشد که این مورد جهت اهراز هویت شما و وب سایتتان می باشد. در غیر این صورت ثبت نام شما ملغی می گردد و مورد تایید نت خط نمی باشد. بدیهی است که اطلاعات وارد شده توسط شما نزد نت خط محفوظ خواهد بود.

نحوه استفاده از وب سایت

توجه داشته باشید که نت خط یک رباط نیست بلکه سامانه ای است که شما با درج لینک های مربوط به صفحات  وب سایتتان اعم از محصولات “خدمات “تخفیفها “آموزش ها ” دانلودها ” و سایر کادر های موجود و توضیح آن در یک خط و ارسال آن روی کادرهای بیلبورد وب ایران می توانید اطلاع رسانی مفیدی در خصوص جدیدترین اقدامات خود در وب سایتتان را به اطلاع کاربران برسانید توجه کنید که این لینک باید مستقیما به همان صفحه مورد نظر که خطی نیز در توضیح آن روی کادر به نمایش در آمده و منبع نیز روبه روی آن ذکر شده است داده شود و نه به صفحه اصلی وب سایتتان مگر این که این مورد را در صفحه اصلی جای داده و یا در صفحه اصلی و به صفحه فرودتان مربوط باشد.

در جشنواره استارت آپ نت خط شما هیچ هزینه ای بابت ثبت وب سایت و یا درج لینک صفحاتتان پرداخت نمی کنید و نت خط این امکان را تا زمان مد نظر خود کماکان ادامه خواهد داد .

لازم به ذکر است که ارسال لینک مربوطه پس از بررسی کارشناسان نت خط روی بیلبورد سایت قرار خواهد گرفت اما در صورتی که ارسال ها از حد نصاب جهت درج در کادر های نت خط فراتر رود نت خط در انتخاب لینک های ارسالی مختار می باشد و این کار برا اساس جذابیت مطالب و صفحات لینکی ارسالی رتبه بندی و روی بیلبورد قرار خواهد گرفت .

مدت زمان بارگزاری لینک ها چگونه است؟

این مدت زمان در بازه های زمانی مختلف در اختیار شما قرار خواهد گرفت لذا در انتخاب زمان دقت نمایید زیرا این مقدار قابل تعغییر نخواهد بود و در طول این مدت باید صفحه لینک شده شما روی وب سایتتان فعال باشد در غیر این صورت نت خط لینک مربوطه را حذف خواهد کرد ضمنا نت خط بسته به ترافیک ارسال ها در کوتاه کردن و یا افزودن زمان آزاد است و حق هیچگونه اعتراضی برای اعضا وجود ندارد مگر اینکه شما با سیستم پرداخت انلاین این مدت زمان را بیمه کرده باشید که در این صورت نت خط لینک مورد نظر را در تمام زمان خریداری شده به نمایش خواهد گذاشت. البته در زمان اجرا باید صفحه مورد نظر  موجود و هر گونه مسئولیت تعغییر محتوای صفحه مورد نظر متوجه دارنده وب سایت خواهد بود و نت خط به هیچ وجه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

امکان ویژه نت خط برای حامیان خود

نت خط احترام ویژه ای برای حامیان خود  قائل است از این رو سعی دارد درج مطالب حامیان نت خط را در جشنواره استارت آپ خود در اولویت قرار دهد و همچنین در آینده برای حامیان تخفیف هایی نیز قطعا اعمال خواهد کرد حامیان ما ماننده اعضای طلایی وب سایت محشوب شده و هیچگاه منقضی نخواهند شد.

چگونه از حامیان نت خط باشیم؟

این کار را شما میتوانید با قرار دادن لوگوی نت خط در وب سایتتان و نیز معرفی نت خط انجام دهید برای این کار شما باید سالانه یک بار و به مدت حداقل پانزده روز از نت خط حمایت کنید بدیهی است که نت خط نیز در تمام این مدت با درج لینک های وب سایت شما به صورت رایگان و تخفیفی حمایت خواهد کرد . توجه داشته باشید که در صورتی که فعالیت حمایتی انجام میدهید حتما زمان شروع و پایان آن را از طریق پروفایل به اطلاع نت خط برسانید تا در سوابق وب سایتتان درج گردد.